O nás

Společnost M-MARKUS, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Naší činností je dodávka a montáž interiérových prvků – rámové příčky, celoskleněné bezrámové příčky, sprchové kouty a zástěny, sanitární příčky, celoskleněné zábradlí, mobilní akustické příčky, výkladce a skleněné prvky a obklady. Snažíme se s veškerým úsilím a našimi zkušenostmi vždy uspokojit zákazníka a jsme schopni nabídnout i atypické řešení interiérových příček a prvků, například dřevěné příčky, atypické příčky (konstrukce, materiál, výplně, technické parametry, akustické parametry,…). V současné době nabízíme širokou škálu produktů nejrůznějšího provedení i použití.

Náš tým disponuje řadou zkušených odborníků od projektantů a techniků až po realizační pracovníky.

STRATEGIE SPOLEČNOSTI

Naše společnost si zakládá na vysoce profesionálních a kvalitních službách a klade důraz na maximální spokojenost zákazníka. Mnohaleté zkušenosti nám pomáhají ke zkvalitňování a inovování námi nabízených produktů, kde se snažíme vyjít vstříc jakémukoliv požadavku zákazníka. Snažíme se o inovaci našich prvků tak, aby splňovali současné požadavky na provedení, design i technické vlastnosti. Společnost M-Markus, s.r.o. je ryze českou firmou.

PROČ K NÁM

  • Nabízíme kompletní sortiment interiérových prvků pro nejrůznější použití.
  • Zajistíme kompletní realizaci zakázky od dodávky až po montáž včetně odborného poradenství a návrhu.
  • Naše společnost je výhradním zástupcem společností ABCD International a Langlois Sobreti v České republice.
  • Nabízíme několik vlastních systémů bezrámových celoskleněných příček.
  • Samozřejmostí je poradenství v dané problematice.
  • Nabízíme pouze kvalitní a profesionální služby. Naše produkty splňují požadavky na vysokou kvalitu a špičkový design.

Věříme, že Vám dokážeme nabídnout nejvyšší kvalitu provedení a vy se tak stanete dalším spokojeným zákazníkem naší společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *